skip to Main Content
7 ПОМИЛОК ПРИ ЗАМОВЛЕННІ КУХНІ

7 ПОМИЛОК ПРИ ЗАМОВЛЕННІ КУХНІ

У кожного настає момент, коли потрібно придбати меблі в нову квартиру або замінити застарілі. У недосвідченої людини з’являється маса питань при виборі кухонних меблів. Сьогодні ми розглянемо і розберемо 7 найчастіших помилок при замовленні кухні.

1). Меблі для кухні потрібно замовляти до проведення будівельних робіт. Це допоможе уникнути непотрібних витрат на переробку, того ж зливу або розеток, і збільшить кількість дизайнерських рішень.

2). Не можна розміщувати розетки за кухонними меблями. Під час монтажу, Ви просто не зможете підсунути меблі впритул до стіни.

3). Не потрібно захаращувати кухню меблями. Ширина проходу повинна бути більше одного метра для нормальної роботи на кухні. Наші дизайнери можуть запропонувати компактну та практичну кухню, яка буде вміщати в себе все необхідне.

4). Якщо є можливість зробити кутову кухню, то від цього не можна відмовлятися. Кутове, острівне або U-подібне розташування меблів прискорює процес приготування їжі, тому що все потрібне завжди під рукою, і необхідність постійно переміщатися уздовж довгої стільниці відпадає.

5). Не нехтуйте витяжкою. Сучасні рішення виглядають дуже здорово, або ж її без проблем можна розмістити в гарнітурі. Витяжка дозволить позбутися від запахів і від зайвого жиру, який впливає на фасад кухні.

6). Плануйте місце для додаткового обладнання та техніки. Часто при проектуванні покупець забуває, що в подальшому треба буде поставити чайник, мікрохвильову піч або набір ножів.

7). Не економте на комплектуючих, якщо замовляєте меблі в кухню на тривале використання. Переплативши не так багато Ви можете отримати більш якісну стільницю, кращий комплект фурнітури і навіть додаткове освітлення, яке стане в нагоді вам при готуванні.

Back To Top