skip to Main Content
ФАРТУХ НА КУХНІ

ФАРТУХ НА КУХНІ

Кухонний фартух відіграє важливу роль як в дизайні кухні, так і практичній його стороні. Розберемо п’ять найпоширеніших видів кухонних фартухів на даний момент.

Керамічна плитка – відмінний варіант по співвідношенню ціна/якість. В обробці фартуха використовують глазуровану настінну плитку і керамограніт. Існує величезна кількість варіантів, серед яких імітація текстури каменю, дерева, металу і бетонe. Поверхня плитки може бути шорсткою або рельєфною, що виглядає вкрай вразливо, але не практично в обслуговуванні.

Загартоване скло може послужити не тільки практичним варіантом для вашого фартуха, а й стане незамінним елементом інтер’єру кухні. На кухнях використовують міцне загартоване скло товщиною 6-8 мм, яке може бути прозорим, або пофарбованим у який-небудь колір. Популярним варіантом є розміщення фотодруку під склом.

Штучний камінь є одним з найстильніших та дорогих рішень в якості кухонного фартуха. Частіше всього камінь використовують як якесь продовження стільниці. При акуратному зверненні акриловий камінь може послужити дуже тривалий час. Плюсом матеріалу є можливість реставрації, що дозволяє завжди тримати фартух в первісному вигляді.

Фартух з металевих рельєфних листів також використовується, але дуже рідко. Стальні панелі для фартухів можуть володіти різними рельєфними малюнками, які можна підібрати відповідно до дизайнерського стилем оформлення кухні. Даний матеріал володіє відмінними експлуатаційними властивостями, які повністю відповідають вимогам обробки в умовах кухні.

Фартух з МДФ панелі є цікавим варіантом. Це простий в обслуговуванні фартух, який має величезний спектр дизайнерських можливостей. МДФ можуть декорувати під дерево, камінь, наносити малюнки і зображення різного кольору. Стійкий до грибка і цвілі фартух схильний до горіння, тому розміщення газової плити з таким фартухом не допускається.

Back To Top