skip to Main Content
КОЛИ ЗАМОВЛЯТИ КУХНЮ?

КОЛИ ЗАМОВЛЯТИ КУХНЮ?

Перед початком ремонту кухні, слід добре подумати, яку техніку на кухні ви плануєте бачити і де зручно вам її розмістити. Розплануйте місце на кухні, обміркуйте, де і що хочете бачити. Постарайтеся не забути про ергономіку при плануванні кухні. Після попереднього заміру ви отримаєте приблизний дизайн-проект, спираючись на який вже можна прокладати електропроводку і підводити воду до місця мийки. Після ремонту відштовхуватись доведеться вже від наявних даних, а не від дизайн-проекту.

Якщо кухня вбудована, то необхідний точний вимір висоти приміщення, який проводиться вже після роботи з підлогами і стелею.

Щодо фартуха, то його встановлюють як до меблів, так і після установки гарнітура, все залежить від його матеріалу. Плитковий фартух викладають до установки гарнітура, фартух зі штучного каменю чи МДФ встановлюють під час складання меблів, а скло робиться вже після установки всієї кухні.

Виходячи з усього перерахованого вище можна зробити висновок, що найкраще замовляти кухню на початкових етапах ремонту. Це дозволить розмістити елементи на кухні по вашим бажанням, втілюючи у життя саме той дизайн, який Ви задумали.

Back To Top