skip to Main Content
НАПРАВЛЯЮЧІ BLUM MOVENTO

НАПРАВЛЯЮЧІ BLUM MOVENTO

Сьогодні розповімо вам про скриту систему направляючих Blum Movento, яка є однією з найнадійніших систем для ящиків. Механізм має зносостійкі ластикові ролики, які дозволяють домогтися синхронізації направляючих  забезпечуючи плавне ковзання. Це дозволяє шухлядам рухатися неймовірно легко та не видавати шуму.

Направляючі Movento мають просунуті можливості регулювання, що дозволить виставити фасади ідеально рівно, роблячи меблі вишуканими.

Система направляючих Movento може похвалитися вантажопідйомністю від 40 до 60 кг. А якісні комплектуючі дозволяють позбутися від провисання ящика та підкорити Вас високою стабільністю роботи протягом тривалого терміну експлуатації.

Ми встановлюємо систему Movento з використанням технологій Servo-Drive, TIP-ON Blumotion і TIP-ON, що дозволить позбутися від ручок в ваших меблів, роблячи її стильною і сучасної.

Завдяки синхронізації направляючих використання технології TIP-ON переходить на новий рівень, тому що для відкриття ящика можна натиснути в будь-якому місці фасаду.

Back To Top