skip to Main Content
ОРГАНІЗАЦІЯ ЗОНИ МИЙКИ

ОРГАНІЗАЦІЯ ЗОНИ МИЙКИ

Розберемо відстані між основними елементами на робочій зоні кухонного гарнітура. Оптимальна комфортна відстань між варильною поверхнею та миттям становить 90 сантиметрів. Така відстань дозволяє повноцінно займатися підготовкою продуктів, не втрачаючи ні сантиметра робочого простору, а отже, збільшити зручність приготування страв. При невеликій площі робочого простору відстань між мийкою і плитою повинна становити не менше 15 сантиметрів.

Глибина чаші мийки рекомендовано становить 20-25 см і використовується з високим змішувачем. Такий тандем дозволяє позбавиться від бризок з чаші та розмістити в мийці великі продукти або прилади.

Сьогодні мийка може виконувати не найголовнішу роль на кухні. Багато хто віддає перевагу використовувати посудомийку, що сильно економить час та ресурси при митті посуду. Отже, якщо основна маса посуду буде складатися в посудомийку, то чашу мийки можна зробити меншою, а крила скоротити до мінімуму або ж зовсім від них позбутися.

З якого боку від мийки розміщувати посудомийну машину залежить від того, яка у людини є робоча рука. Наприклад, якщо при митті посуду ви тримаєте тарілку лівою рукою, то відповідно посудомийка повинна розташовуватися зліва і навпаки.

Якщо мийка розташовується в кутку і прилеглий фасад має ширину 35-40 см, то посудомийну машину буде оптимально розмістити через стіл, що дозволить використовувати мийку, не спираючись в відчинені дверцята посудомийки.

Також варто врахувати, якщо посудомийна машина та миття будуть утворювати кут, то не вийде одночасно використовувати відро для сміття та  завантажувати посуд в контейнер.

Back To Top