skip to Main Content
ПЕТЛІ BLUM CLIP TOP

ПЕТЛІ BLUM CLIP TOP

При виготовленні фасаду в KitchenMaster використовується одна з найнадійніших систем петель CLIP top австрійського виробника фурнітури BLUM.

Петля CLIP top може мати в своєму складі систему амортизації BlueMotion, вбудовану в чашку, яка дозволяє зробити роботу механізму плавного та комфортного для користувача. Точно вивірений хід дозволяє забезпечити м’яке і безшумне закривання дверей, оберігаючи меблі від ударів, а Вас від зайвого шуму.

Варіантів петель BLUM чимала кількість. Всі вони відрізняються як функціоналом, так і зовнішнім виглядом.

Новітні петлі CLIP top обладнані механізмом кріплення INSERTA, яка дозволяє встановлювати петлі без інструменту, за допомогою засувок. Регулювання петлі проводиться по трьох осях, що сприяє бездоганному прилягання фасаду до корпусу.

Для скляних і дзеркальних фасадів використовується CLIP top лінійки CRISTALLO, яка встановлюється на поверхню без свердління, додаючи надійності тендітному фасаду. На поверхню скла клеїться кріпильна пластина, яка в подальшому з’єднується безпосередньо з петлею.

У моду входять тонкі й акуратні фасади. Для таких рішень існують петлі CLIP top EXPANDO T, призначені для фасадів товщиною від 8 мм. Установка проводиться на спеціальні розпірні болти, що є перевагою при використанні твердих матеріалів.

Петлі від BLUM можуть бути виконані в двох колірних рішеннях – хром та чорний онікс.

При замовленні меблів в KitchenMaster, Ви отримаєте сучасну та якісну фурнітуру здатну витримати 200 000 відмикань, що дорівнює 50 відкривання одного механізму кожен день протягом 11 років.

Back To Top