skip to Main Content
РОЗЕТКИ НА КУХНІ

РОЗЕТКИ НА КУХНІ

Під час ремонту кухні, а зокрема, розміщення електропроводки, слід врахувати кілька речей, які допоможуть Вам уникнути найпоширеніших помилок. Розберемо кілька моментів з розміщення розеток на кухні. Почнемо з найважливішого – розміщувати розетки потрібно після узгодження проекту кухні. Це дозволить вберегти Вас від незручного розташування розеток або їх недоступність за рахунок перекриття гарнітуром або побутовою технікою.

При прокладанні кабелю слід заздалегідь задуматися, яке максимальне навантаження буде на електромережу та вибрати кабель з “запасом”. Оскільки кухня найбільше впливає на електромережу квартири, то і навантаження на проводку в кухні буде дуже велике, і при слабкій проводці можуть викликати негативні наслідки.

Не варто встановлювати розетки біля раковини та плити. Відстань до джерела води має становити від одного метра, а вогонь не зможе нашкодити розетки на відстані більше 30 см.

Розетка повинна розташовуватися трохи вище стільниці. Не менше 10 сантиметрів цілком достатньо щоб уникнути проблем з прибиранням кухні і використанням електроприладів з кутовою виделкою.

Побутові прилади при підключенні до електромережі рекомендовано розташовуватися на відстані до одного метра до розетки. Велика кількість проводів не будуть заплутуватись і лежати на стільниці, створюючи безлад.

Правильне розташування розеток не тільки убезпечить ваш будинок, але і зробить кухню функціональної і акуратною.

Back To Top